• بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    جابه جایی ،بسته بندی،انبار

  • بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    جابه جایی ،بسته بندی،انبار

بسته بندی


بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی بار و اسباب

 

در خدمات باربری یکی از اصلی ترین مراحل بسته بندی کالاو اثایه می باشد. بسیار حائز اهمیت است که این امر به صورات کاملا استاندارد صورت گیرد تا بتوانیم یک اسباب کشی آسان و ایمن را داشته باشیم. یکی از عواملی اصلی که موجب آسیب دیدن لوازم در حین حمل و نقل مس شود، بسته بندی نا مناسب است، پس هر هر آنچه کیفیت بسته بندی بالاتر و دقت در انجام آن بیشتر باشد حمل و نقل را ایمن و آسان تر می کند. بسته بندی هایی که توسط شرکت آی بار 24 انجامی می شود زیر نظر متخصصین کارآموزده و حرفه ای در این زمینه با بهترین کیفیت از لوازم بسته بندی درجه یک می باشد.

 

مهمترین مزایای یک بسته بندی خوب

 

1. بالا رفتن سرعت حمل و نقل

2. سهولت در جا به جایی اثاث و کالاها

3. مفقود نشدن کالا و لوازم در حین حمل و نقل

4. تضمین سلامت کالاها در اسباب کشی و عدم آسیب رسیدن به اثاثیه

5. بسته بندی صحیح و دقیق سبب سهولت در باز کردن دوباره و سرعت در چیدمان می شود.

باربری و اسباب کشی

 

روش بسته بندی لوازم برای اسباب کشی

 

همانطور که اشاره کردیم یکی از ارکان اصلی اسباب کشی ایمن و آسان بسته بندی استاندارد اثاثیه می باشد. لواز و اثاثیه منزل و اداری معمولا به چند دسته کلی مانند لوازم بزرگ (مبلمان، تلویزیون، یخچال و...)، لوازم کوچک و شکستنی (مانند ظروف) تقسیم می شوند که روش بسته بندی هر کدام آز آنها متفاوت است. جدای از مبحث استاندارد بسته بندی استفاده متریال مناسب برای بسته بندی کالا هم شرط بسیار مهمی است.  کیفیت محصولی که کالا را با آن بسته بندی می کنیم باید بسیار مرغوب باشد تا از هرگونه آسیب و پارگی بسته بندی ها جلوگیری شود. در باربری آی بار 24 با بهره گیری از لوازم بسته بندی مرغوب در خدمت شما عزیزان هستیم، برخی از این محصولات عبارتند از:

- کارتن های 3 لایه و 5 لایه 

- نایلون حباب دار و ساده و ضد ضربه

- فوم ضربه گیر

- کارتن های 5 لایه و 7 لایه

- برچسب برای مشخص سازی محتویات هر کارتن

- طناب های مقاوم

- نوار چسب های 3 تا 5 سانتی متری

 

انواع کارتن بسته بندی

 

در حال حاضر بسته بندی با کارتن رایج ترین روش در بسته بندی می باشد . که باید توجه داشت که کارتن مصرفی از مقاومت مناسب برخودار بوده و ابعاد آن متناسب با کالای مورد بسته بندی باشد. در باربری آی بار 24 معمولا از دو نوع کارتن برای بسته بدی بهره میگیریم که به معرفی آنها می پردازیم

 

1. کارتن فریت

 این کارتن ها معمولا با ابعاد بزرگ و ضخامت بین 5 لایه تا 7 لایه هستند که مناسب برای بسته بندی کالاهای حجیم و سنگین می باشند.

2. کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی در ابعاد مختلف با ضخامت بین 3 لایه تا 5 لایه است که مناسب برای اثاثیه کوچکتر منزلو ولوازم اداری می باشد. لوازم مورد بسته بندی با این کارتن ها معمولا ظروف، دکوری و کتاب و.. را شامل می شوند.

بسته بندی لوازم منزی

نکات مهم در بسته بندی کالا

 

در وهله ی اول هر محصولی  که بسته بندی می شود با ید از طریق برچسب گذاری و درج  نام محصول بر روی بسته، محتویات آن مشخص شود تا در هنگام باز کردن بسته بندی ها در مقصد جدید مشتری با مشکل و سردرگمی رو به رو نشود. نکته ی حائز اهمیت دیگر آن است که بسته بندی لوازم شکستنی از جمله ظروف و مجسمه ها به صورت جداگانه انجام شود و بر روی آنها برچسب شکستنی بودن چسبانده شده تا در هنگام حمل و نقل احتیاط بیشتری به خرج داده شود.

 

بهترین قیمت بسته بندی کالا

 

قیمت بسته بندی در شرکت ها مختلف بوده و البته عوامل مختلفی در این قیمت تمام شده تاثیر گذارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم

 

- تعداد نیروهای خدمات مورد نیاز

- نوع کارتن ها از نظر جنس و ابعاد

- تعداد و میزان لوازم به کار رفته برای بسته بندی

با توجه به این موضوع که قیمت مناسب برای هر فمشتری یک عامل اصلی در انتخاب است آی بار 24 تصمیم بر آن گرفته تا با درنظر گرفتن اصول مشتری مداری و رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان اقدام به خدمت رسانی در باربری با کمترین سود و بهترین قیمت مناسب با بودجه مشتری کند. ما به شما اطمینان می دهیم که اثاث کشی شما را با بهترین کیفیت و تضمین حفظ ایمنی کالاهای شما در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانیم .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط بسته بندی می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش به صورت آنلاین و تلفنی در ارتباط باشید.

 

 

 

بزرگترین سامانه هوشمند حمل و نقل بار در کشور

تلفن تماس:
02155264214 09122753600

فکس:
02155265098

آدرس:
تهران، اتوبان آیت الله سعیدی روبروی پمپ بنزین خیابان هیدخ پلاک ۴۵۳