• بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    جابه جایی ،بسته بندی،انبار

  • بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    جابه جایی ،بسته بندی،انبار

حمل و نقل بین المللی


حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل بین المللی کالا

هر گونه جا به جایی کالا از داخل کشور به خارج از کشور با رعایت قوانین گمرکی را حمل و نقل بین المللی می گویند. برای حمل و نقل بین المللی کالا قوانین و تشریفات خاصی وجود دارد که انجام این تشریفات و مراحل برای ارسال محموله به عهده شرکت هایی است که خدمات حمل و نقل بین المللی ارائه می دهند. با توجه به آنکه تمامی امور واردات و صادرات در سراسر دنیا توسط حمل و نقل بین المللی انجام میگیرد باید در انتخاب شرکت سرویس دهنده در زمینه حمل و نقل دقت زیادی به خرج داد تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود. شرکت آی بار 24 در زمینه حمل و نقل بین المللی انواع کالاهای خرده بار (گروپاژ ) ، دربست ، کانتینرهای۲۰و۴۰ فوت ، پروژه های صنعتی ، محمولات سنگین و حجیم اعم از وارداتی / صادراتی و ترانزیت فعالیت مینماید و به شما مشتریان عزیز خدماتی کاملا ایمن و تضمین شده را در کمترین زمان با بهترین قیمت ارائه می دهد.

رو ش های حمل و نقل بین المللی

حمل ونقل بین المللی کالا به 4 روش عمده صورت می گیرد که با توجه به نوع محموله و فاکتور زمان و مسافت، روش مناسب باربری انتخاب می شود. 

1. حمل و نقل زمینی

قدیمی ترین روش باربری در سراسر دنیا حمل و نقل زمینی است که به وسیله ی انواع ماشین آلات باربری نظیر کامیون، خاور و ... و همچنین در برخی موارد از طریق کانتینر های چادری و خشک و یخچالی صورت می گیرد.

2. حمل و نقل ریلی

یکی دیگر از روش های حمل و نقل بین المللی کالا، حمل و نقل ریلی می باشد.  بسیار مناسب برای صادرات و واردات خودرو و انواع محموله های سنگین است.

3. حمل و نقل دریایی

امروزه یکی از محبوب ترین و مناسب ترین روش ها برای حمل کالا در حجم زیاد و وزن بالا حمل و نقل دریایی می باشد. که به وسیله انواع کانتینر ها در ابعاد و مدل ها متفاوت از طریق کشتی ها در بنادر بین المللی جا به جا میشوند.

4. حمل و نقل هوایی

با توجه به مهمترین مزیت حمل و نقل هوایی که انتقال سریع بار به هر نقطه از دنیا می باشد، می توان گفت که بهترین گزینه برای جا بجای محموله هایی که محدودیت زمانی دارند و به دلیل امنیت بالا مناسب برای کالاهایی از نظر مادی دارای ارزش بالا و حجم کم هستند همین روش حمل هوایی است. 

خدمات حمل و نقل بین المللی در آی بار 24

- مشاوره خدمات حمل و برآورد هزینه ها

- انجام تمامی مراحل تشریفات گمرکی

- خدمات کامل امور کریری اعم از انعقاد قرارداد حمل، صدور راه نامه، تهیه اسناد و مدارک سفر (ویزا،کارنه تیر، کارنه دوپاساژ و...)

- خدمات کامل امور فورواردری از جمله بسته بندی، انبارداری، بیمه باربری و...

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط و استعلام قیمت حمل و نقل بین المللی می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش به صورت آنلاین و تلفنی در ارتباط باشید.

 

 

 

 

بزرگترین سامانه هوشمند حمل و نقل بار در کشور

تلفن تماس:
02155264214 09122753600

فکس:
02155265098

آدرس:
تهران، اتوبان آیت الله سعیدی روبروی پمپ بنزین خیابان هیدخ پلاک ۴۵۳