• بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    جابه جایی ،بسته بندی،انبار

  • بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    بزرگترین مرکز حمل و نقل هوشمند بار در کشور

    جابه جایی ،بسته بندی،انبار

اجاره انبار کانتینری


اجاره انبار کانتینر 

اجاره انبار کانتینری در تهران و شهرستان

انبار کانتینری یکی از روش های ایمن در دپو کالا با حجم پایین می باشد، برای انبار انواع لازم منزل و اداری و یا جهیزیه مناسب است. این انبار ها متشکل از کانتینر با ابعاد مختلف است . کانتینر ها موجود در آی بار 24 در سایز های 40 فوت، 20 فوت و 10 فوت می باشند که در انواع ساده و یخچالی ارائه می شوند. جنس کانتینر از ورقه های فولاد با کفی چوبی یا فولادی است.

مهمترین مزیت انبار کانتینری

1. محافظت کالا در برابر عوامل جوی

مناسب برای کالاهایی که در برابر عواملی جوی مثل باد و باران به سادگی آسیب می بیند، است. کانتینر ها در برابر نفوذ آب مقاوم هستند.

2. امنیت بالا 

این کانتینر ها در محوطه ای باز که دارای نگهبانی 24 ساعته و دوربین مدار بسته است نگهداری می شوند که هریک از انبار کانتینر ها دارای قفل و بست مجزا هستند که تا پایان قرار داد دراختیار شخص قرار می گیرد.

3. تنوع بالا در ابعاد و ظرفیت

انبار کانتینری مناسب افرادیست که قصد انبار کالا در حجم کم را دارند این کانتینر ها در ابعاد مختلفی نظیر 40 فوت، 20 فوت و 10 فوت در اختیار مشتری قرار می یرند که بر اساس نیازشان انتخاب کنند.

4. تنوع در اجاره انبار کانتینری

یکی از مهمترین مزیت ها در اجاره انبار کانتینری امکان اجاره آن به صورت روزانه و هفتگی است.

قیمت اجاره انبار کانتینری

قیمت اجاره انبار کانتینری به ابعاد کانتینری انتخابی بستگی دارد. شرکت آی بار 24 با اختیار داشتن انواع کانتینر خشک و کانتینر یخچالی مناسب برای انبار کالا هایی نظیر اثاثیه منزل و لوازم اداری است، با نگهبانی و خدمات دهی شبانه روزی آماده ی سرویس دهی به مشتریان گرامی است. آی بار 24 اعلام می دارد که بهترین قیمت اجاره انبار در سراسر ایران را به خود اختصاص داده است.  برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت اجاره انبار در تهران و شهرستان ها می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین در ارتباط باشید.

 

 

بزرگترین سامانه هوشمند حمل و نقل بار در کشور

تلفن تماس:
02155264214 09122753600

فکس:
02155265098

آدرس:
تهران، اتوبان آیت الله سعیدی روبروی پمپ بنزین خیابان هیدخ پلاک ۴۵۳